Informace o produktech

Sortiment výrobků Katrin a vyhledávání výrobků je dostupné na stránkách ve slovenském jazyce.

Potřebujete pomocnou ruku?

Různá místa vyžadují různá hygienická řešení. Spokojenost vašich zákazníků a zaměstnanců závisí na celkové atmosféře ve vašich provozovnách. Ať se jedná o toalety na fotbalovém stadionu nebo na pracovišti potravinářského podniku, profesionálové společnosti Katrin zmapují vaše potřeby a naleznou pro vás nejlepší řešení.

  • Řešení pro toaletu: nabídněte svou toaletu s důvěrou a přeměňte ji ve svou konkurenční výhodu. Vaši zákazníci správně zařízenou toaletu jistě ocení.
  • Řešení hygieny na průmyslová hygiena: zajistěte efektivní a ekonomické fungování vašeho pracoviště. Se správným řešením pro utírání budete schopni pozitivně ovlivnit celé pracovní prostředí a dosáhnout skvělých výsledků! 
  • Hygiena šíří úspěch: infekční nemoci na pracovištích stojí mnoho času a peněz. Chcete vědět, jak se může hygiena stát hlavním faktorem úspěchu vaší organizace? Kontaktujte nás! 

→ Abyste nalezli dokonalé řešení pro vás, kontaktujte místního obchodního zástupce Katrin zde

  • Nabídka produktů Katrin je jednou z nejrozsáhlejších na trhu. Všechny naše produkty splňují náročné požadavky na profesionální hygienu se skvělými výsledky a splněním stylových očekávání i současným dodržením zodpovědnosti k životnímu prostředí.

Chcete-li se dozvědět více o našich produktech, použijte následující odkazy:

→ Katalog produktů (PDF)
→ Sortiment výrobků Katrin (slovensky)
→ Vyhledávání výrobků Katrin (slovensky)

→ BIM objekty dávkovačů mýdla pro profesionální použití