Katrin Academy bude k dispozici na Katrin.com – online podpora pro partnery značky Katrin se rozšiřuje

 

V souladu s našimi třemi klíčovými hodnotami – Easy (snadnost), Insightful (bystrost) a Trustworthy (důvěryhodnost) – děláme vše pro to, abychom našim partnerům mohli nabídnout lepší obchodní spolupráci prostřednictvím řešení šitých na míru, a to i na internetu na webové stránce Katrin.com.

Katrin Academy je školicí program pro všechny, kteří spolupracují nebo pracují pro umývárny nebo průmyslová pracoviště. Od září bude program Academy spuštěn na stránce Katrin.com, abychom mohli nabízet naše odborné a tržní znalosti našim partnerům i nad rámec osobního školení nebo úředních hodin.

Katrin Academy Online – prohlédněte si naše stránky a zdokonalte díky produktům Katrin své podnikání

  • Užitečné informace týkající se značky Katrin a udržitelnosti, hygieny rukou a produktů
  • Kalkulační nástroje Katrin, materiály a kontrolní seznamy
  • Snadné používání jakéhokoli nástroje
  • Snadný přístup 24/7
  • Dostupné v slovenštině, angličtině, němčině, finštině, švédštině, a polštině

Prohlédněte si Academy online (ve slovenštině) >

Naším cílem je poskytovat zákazníkům ty nejlepší podmínky, aby svým zákazníkům mohli nabízet optimální řešení se značkou Katrin. Jednoduše chceme, aby se vašemu podnikání dařilo.

Více novinek se dozvíte v aktualitách na stránkách Katrin.com. Svoji zpětnou vazbu na tyto stránky nám můžete zaslat prostřednictvím kontaktního formuláře.

VÝVOJ STRÁNEK KATRIN.COM
Vývoj webových stránek Katrin se zaměřuje na zlepšení online služeb pro prodejní síť značky Katrin. Cílem této práce je zajistit snadnost používání, zlepšenou dostupnost, vzdělávací obsah a nástroje pro lepší podporu prodejních a marketingových činností našich partnerů. Vývoj stránek je nepřetržitý proces, který je založen na každoročním shromažďování zpětné vazby zákazníků, která je dále zpracována do přehledných zpráv.