Značka Katrin

Značka Katrin.

Značka Katrin působící ve více než 30 zemích je dobře známou jak ve skandinávských státech, tak ve všech dalších státech Evropy.

Jako součást skupiny Metsä Group, která je zodpovědnou skupinou z Finska pohybující se v lesním průmyslu a produkující výrobky vysoké kvality ze skandinávského dřeva, jsme silným a spolehlivým obchodním partnerem pro úspěšné dlouhotrvající vztahy se zákazníky.

Usilujeme s Katrin o to, aby život a činnosti, na kterých se jako obchodní partner podílíme, byly pro zákazníky co nejjednodušší. Nabízíme služby na míru dle potřeb našich zákazníků.

Naším cílem je vždy splnění očekávání našich zákazníků. Pro naše zákazníky a partnery má spolupráce se značkou Katrin komplexní přínos: zajišťujeme, aby ekologické, společenské a ekonomické dopady byly v dokonalé rovnováze.

Naší vizí je být značkou, kterou zákazníci vidí jako ztělesnění následujících klíčových hodnot:

  • Easy (Snadnost) – pomáháme zákazníkům snadněji podnikat (tím, že jim nabízíme užitečné obchodní nástroje a služby podporující růst)
  • Insightful (Bystrost) – díky naší znalosti trhu poskytujeme řešení na míru a obchodní příležitosti
  • Trustworthy (Důvěryhodnost) – jsme spolehliví v každém ohledu spolupráce, od výrobku přes celý hodnotový řetězec

Počátky
Značka Katrin AfH byla jednou z prvních značek, která se zabývala poskytováním potřeb pro hygienu mimo domov a byla uvedena na trh v roce 1974. Slovo „Katrin“ vzniklo ze spojení Metsä Tissue Katrinefors, což byl zpracovatelský závod založený v roce 1765. Ten byl pojmenován po ženě zakladatele a odvíjí se od něj původ značky a výrobků, které známe dnes.